Gorące lato, podnosząca temperaturę inflacja roztapia i drenuje Twój biznes. Mamy na to receptę: schładzamy ceny na najlepsze rozwiązania pomiarowe dla geodezji. Skorzystaj z niezwykłych okazji na tachimetry, odbiorniki GNSS oraz akcesoria. Promocja trwa tylko do 15 września 2023! (Poniższe kwoty rabatów są kwotami netto i uzależnione są od konfiguracji)


Leica AP20 AutoPole

Unikalny inteligentny system, który zwiększa produktywność w każdym miejscu - teraz taniej nawet o 6800zł

Więcej punktów w krótszym czasie, z mniejszą liczbą błędów, przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa podczas pracy z naszymi tachimetrami - w ten sposób Leica AP20 AutoPole zwiększa wydajność pracy w terenie. Skorzystaj z naszej ograniczonej czasowo letniej promocji AP20 i zwiększ wydajność swoich pomiarów. Realizuj projekty szybciej i wykorzystaj lato w pełni.

Życie może być takie proste: realizuj projekty szybciej, redukując błędy i zwiększając bezpieczeństwo w terenie. Przekraczaj oczekiwania swoich klientów.


Leica GS18I - Odbiornik GNSS

Przygotuj się na pomiar tego, co widzisz - teraz suma korzyści nawet 11495zł

Leica GS18 I GNSS RTK Rover, nasza pierwsza na świecie inteligentna antena z wizualnym pozycjonowaniem, w połączeniu z roczną licencją Leica Infinity z funkcją pomiaru na obrazach.

GS18 I pomaga na nowo zdefiniować sposób wykonywania zadań geodezyjnych poprzez rejestrowanie punktów na odległość. Eliminuje potrzebę ręcznego poziomowania tyczki, jednocześnie zwiększając wydajność i precyzję. W połączeniu z programem Leica Infinity, opanujesz importowanie i wizualizację danych oraz mierzenie punktów z zaimportowanych obrazów w biurze.

Przygotuj się na pomiar tego, co widzisz.


Leica GS18T - Odbiornik GNSS

Jak inteligentne są twoje anteny? GS18T teraz taniej nawet o 3590zł

Jeśli rozważasz zakup lub modernizację inteligentnej anteny, to lato jest najlepszym momentem, aby się z nami skontaktować. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać odbiornik GNSS RTK, który będzie pasował do Twojej firmy.

Leica GS18T - Szybki i łatwy w obsłudze odbiornik GNSS RTK. Oryginalne rozwiązanie GNSS z kompensacją wychylenia jest odporne na zakłócenia magnetyczne i nie wymaga kalibracji. Zapomnij o przeszkodach i skup się na pracy. Wykorzystaj odbiornik z usługą HxGN SmartNet+ i ciesz się brakiem przerw w korektach RTK.


Leica TS13 - Tachimetr robotyczny

Rozwijaj swój zestaw pomiarowy razem z Twoją firmą. Zdobądź swoją 13-tkę taniej o 4000zł

Wykorzystaj możliwość rozszerzenia Leica TS13 i zbuduj swój zestaw pomiarowy dopasowany do Twoich potrzeb. Wykorzystaj najnowszą technologię i połącz go z automatyczną zmianą wysokości tyczki Leica AP20 H lub aktywnym pryzmatem AP20 ID AutoPole. Bez względu na to, jak ruchliwy jest plac budowy lub jak często zmienia się wysokość tyczki, dzięki temu pakietowi zapewnisz sobie beztroskie lato.

Będziesz pracować szybciej i z mniejszą ilością prac naprawczych, oszczędzając czas swoich zespołów i realizując więcej projektów.


Leica TS16 I - tachimetr robotyczny

Postaw na obrazowanie i zdobądź licencję na moduł obrazowania Leica Infinity! W zestawie taniej nawet o 6800zł

Tylko do 15.09.2023, kup tachimetr Leica TS16 I (Imaging) i otrzymaj bezpłatną roczną licencję na Leica Infinity z funkcją pomiaru na obrazach. Daj swojej firmie dodatkowy impuls do przetwarzania i analizy danych. Niezależnie od tego, czy chodzi o importowanie, wizualizację, pomiary czy wiele innych - ten letni pakiet zapewni Ci prawdziwą przewagę nad konkurencją.

Dodając moc obrazowania do swoich przepływów pracy, otwierasz świat ulepszonego przetwarzania danych, pomiarów i analiz w terenie i za biurkiem.

Dodając moc obrazowania do procesów roboczych, otwierasz świat ulepszonego przetwarzania danych, pomiarów i analiz w terenie i za biurkiem.


Oprogramowanie BricsCAD   

Profesjonalne oprogramowanie CAD bez kompromisów. Dla klientów Leica Geosystems taniej o 15%

Firma Vector Software to autoryzowany dystrybutor marki Bricsys w Polsce. W swojej ofercie posiada m.in. oprogramowanie BricsCAD, które pozwala osiągnąć niebywałe oszczędności przy jednoczesnym wzroście wydajności pracy firmom korzystającym ze środowiska CAD .

Teraz, w ramach letniej promocji, specjalnie dla klientów Leica Geosystems rozwiązania Bricsys można nabyć z 15% rabatem. Aby skorzystać z promocji wejdź na stronę sklepu i z kodem LEICA uzyskaj dodatkowy rabat na wszystkie produkty w ofercie Bricsys.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych ekscytujących promocjach, wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą.

Polityka prywatności Leica Geosystems opisuje, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, a także informacje o tym, jak możesz korzystać ze swoich praw do aktualizacji, dostępu, zarządzania, eksportu i usuwania swoich danych osobowych.

Jeśli później zmienisz zdanie, możesz wycofać zgodę w dowolnym momencie, klikając link „Anuluj subskrypcję” w wiadomościach e-mail wysyłanych do Ciebie.

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na Warunki użytkowania Leica Geosystems